Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Skolēnam jāmācās katru dienu uz katru mācību stundu

Vērtēšana ir neatņemama mācību procesa sastāvdaļa visa mācību gada laikā. Ir formatīvā un summatīvā vērtēšana. Summatīvā vērtēšana ir mācību rezultāta novērtēšana mācību posma (temata, temata loģiskās daļas, izglītības posma) noslēgumā. Savukārt formatīvā vērtēšana ir kā signāls par ikdienā paveikto un domāta atgriezeniskās saites veidošanai, lai plānotu mācību procesu un uzlabotu skolēna ikdienas mācību sasniegumu. Formatīvā vērtēšana notiek visu gadu mācību procesa laikā pēc nepieciešamības. Svarīgi, lai formatīvo vērtēšanu neuztvertu formāli ne skolēns, ne vecāki, ne skolotājs. Tas arī palīdzēs organizēt mācību procesu gan skolā, gan mājās, lai sasniegtu pēc iespējas augstāku summatīvo vērtējumu temata, mācību gada noslēgumā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.