Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Tiek pie 5000 eiro. Pagājušās nedēļas laimīgā – I. Gaiša Kokneses vidusskola.

SPORTO VISI 2.b klases skolēni ar skolotāju Baibu Višķeri. Foto no I. Gaiša Kokneses vidusskolas

Turpinās “Latvijas Loto” un Latvijas Olimpiskās komitejas kopīgi īstenotā aktīva dzīvesveida atbalsta iniciatīvas “Kustība, kas vieno” interaktīvā izloze “Sporto visi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Daļa no tajā gūtajiem līdzekļiem tiek novirzīta sporta dzīves uzlabošanai skolās visā Latvijā, ko saņēmušas arī Aizkraukles novada izglītības iestādes.

Interaktīvās izlozes “Sporto visi” loterijas biļetei ir izvēlēts konkrēts ģeogrāfisks punkts Latvijas kartē, ko var iegādāties vietnē latloto.lv. Katru nedēļu televīzijas šovā “SuperBingo” izlozē vienu galveno biļeti, kas saņem lielāko laimestu. Skola, kas ir vistuvāk galvenā laimesta vietai, ir izlozes “Laimīgais punkts”, kas tiek pie 5000 eiro finansējuma sporta dzīves uzlabošanai. Uz to gan var pretendēt tikai Latvijas Olimpiskās komitejas projekta “Sporto visa klase” dalībnieki, un pagājušās nedēļas laimīgā ir I. Gaiša Kokneses vidusskola.

Dalību projektā “Sporto visa klase” skola pirmo reizi sāka šajā mācību gadā, iesaistoties 2.b klasei. Tās klases audzinātāja Baiba Višķere stāsta, ka bērniem ļoti patīk sportiskās nodarbības, ko viņa pati arī vada. Lai arī tās ir papildus jau esošajām un notiek pēc mācību stundām, bērni aizrautīgi piedalās spēlēs un vingrinājumos. Tas viss viņiem ir arī ļoti nepieciešams, ņemot vērā šodienas mazāk kustīgo dzīvesveidu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā konkrēti izlietos saņemto finansējumu, skolā vēl lems, bet tas noteikti nepieciešams dažāda sporta inventāra iegādei un atjaunošanai, lai sportot būtu vēl aizrautīgāk.

Arī citām mācību iestādēm veicies šajā izlozē. Nedēļu iepriekš laimestu guva Jaunjelgavas vidusskola, bet februārī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.