Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Skarbajos vējos norūdīta

Lāsmu Baltausi Vecbebru pusē pazīst daudzi. Pirms pieciem mēnešiem viņa savai iepriekšējai dzīvei, teju 36 gadiem, teica ardievas, un, kā pati saka, lai netraucētu atmiņas un sāktu jaunu dzīvi — pārcēlusies uz Jēkabpili. Iepriekšējos sešos gados viņas dzīvē pūtuši spēcīgi pārmaiņu vēji. Lielākās brāzmas — nosvinētas kāzas, un pirms četriem gadiem 19. janvārī kļuvusi mamma meitiņai Esterei. Šonedēļ ir Lāsmas dzimšanas diena, labs iemesls, lai paskatītos atpakaļ uz dzīves līkločiem.
Lāsmas dzīvē vislielāko iespaidu atstājusi viņas vecmamma no tēta puses — Ilga. Kā Lāsma saka, sākot no brīža, kad piedzimu, un bija kopā, līdz pirms deviņiem gadiem devās mūžībā. “Kad ome aizgāja, domāju — nu gan man būs vienai tās dzīves auzas jākuļ,” atzīst Lāsma.
Lai arī atmiņas ir neizdzēšamas un noteikti pavadīs visu atlikušo mūžu, viņa nolēmusi dzīvē atšķirt jaunu baltu lapu. Tāpēc aizgājusi no dzīvokļa Vecbebru “Rūķīšos”, kopā ar vīru paņēmuši bankā kredītu un Jēkabpilī nopirkuši māju. Vecajā dzīvesvietā palikuši divi brāļi un māsa no mammas otrās laulības.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.