Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Skaistākais laikraksta “Staburags” darbinieces piedzīvojums — piedalīšanās filmas “Emīlija. Latvijas preses karaliene” masu skatos

Kā tas ir — pabūt gandrīz pirms 100 gadiem tālā pagātnē? Tik neordināru jautājumu uzdevu savai kolēģei Silvijai Karpovičai, kuru atpazinu daudzsēriju mākslas filmā “Emīlija. Latvijas preses karaliene” (2021) masu skatos. Viņa gan jutās samulsusi, ka ir atšifrēta: “Nevienam to nestāstīju, lai nedomā, ka lielos, bet patiesībā esmu ļoti priecīga, ka esmu savā dzīvē izmēģinājusi ko nezināmu, esmu pārvarējusi arī savas bailes iesaistīties neparastā piedzīvojumā,” saka viņa.
Lasot “Staburagā” intervijas ar cilvēkiem, kuri filmējušies masu skatos, Silvija ne reizi vien nodomājusi, cik tas gan ir interesanti! Kad Facebook.com ieraudzījusi sludinājumu, ka filmai “Emīlija. Latvijas preses karaliene” meklē masu skatu dalībniekus, nolēmusi pieteikties. Galvenās prasības pretendentēm bija: lai nebūtu “mākslīgā skaistuma”, tetovējumu, garu, košu nagu, un matu garumam jābūt vismaz līdz pleciem.
Silvija gan pārāk lielas cerības uz aicinājumu filmēties nelolojusi, bet bijis gandarījums, ka vismaz ir mēģinājusi. Protams, saņemot uzaicinājumu, bijis neizsakāms prieks.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.