Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Siltummezglus Aizkrauklē turpmāk apkalpos “Lauma A”

Aizkraukles daudzdzīvokļu namu siltummezglus no nākamā gada apkalpos namu apsaimniekošanas uzņēmums “Lauma A”. Foto no “Lauma A”.

Namu apsaimniekošanas uzņēmums “Lauma A” informē, ka no 2023. gada 1. janvāra pārņem daudzdzīvokļu māju siltummezglu apkalpošanu (filtru skalošanu, automātikas regulēšanu, profilaktisko apkopi).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sanda Siliņa, SIA “Lauma A” nekustamā īpašuma speciāliste

Ja tiek konstatētas problēmas centrālapkures sistēmā – nepieciešams atgaisot radiatorus, tajos radusies sūce u.tml., aicinām zvanīt SIA “Lauma A” diennakts avārijas dienestam pa tālruni 22317367.

Gadījumā, ja dzīvokļu īpašnieku kopība uzskata par nepieciešamu uzsākt vai izbeigt apkures sezonu ātrāk par noteikto laiku, dzīvokļu īpašnieku kopībai jāpieņem lēmums kopsapulcē vai veicot aptauju un jāiesniedz pieņemtais lēmums SIA “Lauma A” – apkure tiek pieslēgta (vai atslēgta) kopības lēmumā noteiktajā termiņā. Tādā pat kārtībā pieņemams lēmums par apkures temperatūras palielināšanu vai samazināšanu gadījumā, ja no mājas atsevišķa dzīvokļa īpašnieka (vai īpašniekiem) tiek saņemta sūdzība par pārāk zemu vai augstu komforta temperatūru dzīvoklī apkures sezonas laikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēršam uzmanību, ka dzīvokļu īpašniekiem, kuri turpmāk savā īpašumā vēlēsies nomainīt radiatorus, būs jāizstrādā tehniskā dokumentācija pie sertificēta siltumapgādes speciālista, veicot siltuma zuduma aprēķinus, un uz tā pamata izvēloties atbilstošu sildķermeņa izmēru, tipu un pieslēgumu. Tehniskās dokumentācijas izstrāde garantēs tehniski pareizu radiatoru nomaiņu, lai tā neietekmētu apkures sistēmas funkcionēšanu. Radiatoru nomaiņas projekts jāsaskaņo ar SIA “Lauma A”.

Savukārt, ja vēlaties nomainīt dvieļu žāvētāju pret līdzīgu, ar identisku izvietojumu, tad pietiek ar iesniegumu, ko dzīvokļa īpašnieks iesniedz SIA “Lauma A”, garantējot, ka dvieļu žāvētāja diametrs netiks samazināts un izvietojums netiks mainīts. Toties, ja tiek veikta pārbūve, piemēram, dvieļu žāvētājs tiek pārvietots uz pretējo sienu, tam tiek izmainīts pieslēgums, demontēt dvieļu žāvētāju, nepieciešams izstrādāt projektu un saskaņot to ar pārvaldnieku, tieši tā pat, kā mainot radiatoru.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.