Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

SIA “Aizkraukles slimnīca” aicina darbā valdes locekļus

SIA “Aizkraukles slimnīca” ēka Bērzu ielā

Izsludināts atklāts konkurss diviem SIA “Aizkraukles slimnīca” valdes locekļu amatiem. Izvērtējot pretendentus, viens no diviem izvēlētajiem valdes locekļiem tiks izvirzīts valdes priekšsēdētāja amatam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Likums nosaka, ka valdes locekļus apstiprina pieciem gadiem, pēc šī perioda notiek vērtēšana, pēc kuras lemj — līgumu pagarināt vai nē. Līdzšinējo SIA “Aizkraukles slimnīca” valdes locekļu Dzintras Krišjānes un Lauras Kļučinas termiņš šajā amatā beigsies šī gada novembra otrajā pusē. Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektors Uldis Riekstiņš skaidroja, ka viņu darbs tiktu vērtēts un, ņemot vērā līdzšinējo sniegumu — pārapstiprinātu vēl pieciem gadiem. Taču abas valdes locekles vasarā informēja pašvaldību, ka darbu neturpinās.

“Lursoft” izziņa liecina, ka Dzintra Krišjāne uzņēmuma valdes priekšsēdētāja ir kopš 2013. gada, bet Laura Kļučina — kopš 2009. gada.

Ar atklātā konkursa nolikumu, tajā skaitā prasībām un piedāvājumu, var iepazīties Aizkraukles novada pašvaldības mājaslapā, pretendentiem pieteikuma dokumenti jāiesniedz līdz 31. oktobrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānotā mēneša atlīdzība kandidātam, kurš tiks virzīts valdes locekļa amatam — 2500 eiro, bet kandidātam, kurš tiks virzīts valdes priekšsēdētāja amatam — 3000 eiro. 

Fakts

Sabiedrības kapitāla daļas 71% apmērā pieder Aizkraukles novada pašvaldībai, bet 29% — SIA “VAF CAPITAL”. 2022. gadā sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Aizkraukles slimnīca” neto apgrozījums bija 4 509 863 eiro, un tajā ir nodarbināti 150 darbinieki.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.