Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

SIA “ABC Jums” vadītājs Andris Bogdanovs ceļojumos uzņemtās fotogrāfijas izmanto drukai

SIA "ABC Jums" dibinātājs un vadītājs Andris Bogdanovs patiesi var lepoties ar savu kolektīvu, kas audzis kopā ar viņu. Ir darbinieki, kuri tajā strādā kopš uzņēmuma pirmsākumiem, un kopumā kadru mainība tipogrāfijā esot maza. Uzņēmumā par datordizaineri strādā arī meita. Dēli gan izraudzījušies citas profesijas, bet arī izveidojuši savus uzņēmumus. Andris atzīst, ka bērnu nākotnes izvēle bijusi viņu pašu ziņā un vecākiem to grūti ietekmēt. Katrs atradis savu jomu, un šobrīd viņi ir apmierināti. Visi trīs vienmēr bijuši patstāvīgi gan mācībās, gan darbos. Par vienu gan tētis ir pārliecināts — bērniem jāmācās matemātika, jo tā ir zināšanu un loģiskās domāšanas pamats. Pārējais ir pašu vēlme un iespējas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.