Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Šī gada favorīti — burkāns un kurmis

Foto no “Pīlādzis”

Kokneses senioru klubiņam “Pīlādzītis” brīvdienu nav. Tā darbību neietekmē ne pasaulē notiekošie procesi, ne laika apstākļi. Ideju un darāmā kolektīvam netrūkst arī šim gadam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pavadījuši veco gadu ar pasākumu “Viena mirkļa dēļ”, jau gada desmitajā dienā “Pīlādzītis” kopā ar Bebru senioru kolektīva “Mārtiņrozes” pārstāvjiem atzīmēja gada sākumu krodziņā “Rūdolfiņš”, kur sveica allaž rosīgās jubilāres — Birutu un Lību. Senioru klubiņa “Pīlādzītis” vadītāja Zenta Bērziņa teic, ka ģeopolitiskā situācija un saimnieciskā rocība liek daudzu ideju lietderīgumu pārvērtēt, taču tas nemazina senioru aktivitāti. Nesen viņi piedalījās barikāžu atceres pasākumā Likteņdārzā.

Turpinot tradīciju, jau astoto reizi izvēlēts klubiņa gada dzīvnieks un augs. Šī gada favorīti ir kurmis un burkāns. Izvēles pamatojums ir nepārtrauktie iznīcības draudi — pandēmijas, kari, kodolenerģētikas ievainojamība. Kurmis dzīvo pašizraktā alu labirintā, no viņa jāmācās ierīkot ērti sasniedzamu paslēptuvi, savukārt burkāns ir īsts brīnums ar potenciālu medicīnā un daudzējādu ieguvumu veselībai.

Lielu popularitāti ieguvušas klubiņa rīkotās modes skates 8. martā. Tāda ar devīzi “Ak, pavasar, pavasar!” sociālā dienesta ēkas spoguļu zālē būs arī šogad. Uz to tiek gaidīti gan modeļi, gan skatītāji. Pasākums ir bez maksas.

Nākamā klubiņa sanāksme paredzēta 14. februāri plkst. 12. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.