Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Sestdien Valsts prezidents Egils Levits tiksies ar Aizraukles novada pašvaldību

Valsts prezidents Vecbebros 2019. gada jūlijā vasaras nometnē “Mazais Namejs”. Foto no “Staburaga” arhīva.

Sestdiena, 21. janvārī Valsts prezidents Egils Levits dosies uz Pļaviņām un tieksies ar Aizkraukles novada domes priekšsēdētāju Leonu Līdumu un Pļaviņu apvienības pārvaldes vadītāju Andri Ambaini, lai pārrunātu pilsētas gatavību krīzes situācijām, t.sk. potenciālajiem plūdiem.
Tajā pašā dienā prezidents apmeklēs ari Jēkabpili. Apmeklējuma laikā E. Levits iepazīsies ar esošo stāvokli plūdu skartajā pilsētā, kā arī ar novada un dažādu iestāžu un dienestu pārstāvjiem pārrunās nepieciešamo ieguldījumu pilsētas infrastruktūras stiprināšanā pret plūdiem. Tāpat sarunā pievērsīsies jautājumiem
par pašvaldību civilās aizsardzības spējām un nacionāla līmeņa krīžu vadību.
Pulksten 11.00 Jēkabpils novada domē, Brīvības ielā 120, notiks Valsts prezidenta Egila Levita saruna ar starpinstitūciju pārstāvjiem par plūdu apdraudējumu. Sarunā aicināti piedalīties Iekšlietu ministrijas, iekšlietu struktūru, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Nacionālo bruņoto spēku pārstāvji, kā arī Jēkabpils novada civilās aizsardzības komisijas locekļi un plūdu novēršanā un aizsargdambja stiprināšanā iesaistītie cilvēki.
Pēc tikšanās paredzēts īss Valsts prezidenta komentārs, kā arī viņš apskatīs plūdu skartās teritorijas un to radītās sekas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.