Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Sērenes tautas namu vadīs Gunita Krievāne

Gunita Krievāne, Sērenes tautas nama vadītāja.

Aizvadītā gada izskaņā līdzšinējā Sērenes tautas nama kultūras pasākumu vadītāja Rudīte Nāzare beidza saimniekot Sērenes kultūras sirdī. Rudens nāk ar labu ziņu — ar oktobri tautas namu vadīs kultūras jomā pieredzējusī Gunita Krievāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gunita Krievāne ilgus gadus bija Jaunjelgavas kultūras centra mākslinieciskās daļas vadītāja. Viņas lielais lolojums ir vairākas dejotāju paaudzes. Gunita ir Jaunjelgavas kultūras centra bērnu un jauniešu deju kolektīvu “Kodoliņš” un vidējās paaudzes deju kolektīva “Kodols” vadītāja.

“Redzu fantastisku iespēju Sērenes kopienas vidē veidot pasākumus, kuri radīs piederības sajūtu ikvienam sērenietim neatkarīgi no tā, kurā Sērenes pagasta malā viņš atrodas, aicinot kaimiņus no tuvām un tālākām mājām kopā svinēt dzīvi, dalīties pieredzē, izrādīt brīvā laika aizraušanās pērles un vairot pozitīvo. Svētki ir pats gatavošanās process — jo vairāk esi sevi tajos ieguldījis, jo lielāks gandarījums par paveikto. Zinu, ka Sērenē ir daudz aktīvu cilvēku, ar kuriem kopā vēlos darboties, radīt mazos godus ar lielu pievienoto vērtību! Lai mums kopā neapsīkst ideju!” teic Gunita.

Lai gan tautas nama vadītāja amats ilgāku laiku bija vakants, par dažādu pasākumu norisi un kultūras dzīvi Sērenē gādāja Jaunjelgavas kultūras centra kolektīvs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.