Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Sērenes piens” iekaro Eiropu

UZŅĒMUMA “SĒRENES PIENS” dibinātāji Andris Eģītis (no labās) ar kolēģi starptautiskajā mazumtirdzniecības veikalu ķēdes “Spar” rīkotajā izstādē Šveicē piedāvā savu ražoto produkciju.
Foto no uzņēmuma

Pašmāju piena pārstrādes uzņēmums “Sērenes piens” maijā piedalījās starptautiskā mazumtirdzniecības veikalu ķēdes “Spar” rīkotajā izstādē Šveicē, un jau drīzumā šajos Šveices veikalos varēs iegādāties uzņēmumā ražotās akavi siera uzkodas eļļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirms trijiem gadiem izveidotais uzņēmums turpina augt un attīstīties. Tas savu pēc īpašās tehnoloģijas gatavoto sieru realizē Austrumu tirgū un pamazām iekaro arī Eiropu.

SIA “Sērenes piens” vadītājs Mārtiņš Sīka pastāstīja, ka ar prieku atsaukušies uzaicinājumam piedalīties veikalu tīkla “Spar” rīkotajā tradicionālajā tirdziņā Lucernā, kurā tiekas gan “Spar” produktu piegādātāji, gan sadarbības partneri. “Šajā pasākumā satiekas ražotāji un piegādātāji, iepazīstas savā starpā, apskata uzņēmumu produkciju, veidojas jauni sadarbības projekti. Pēc piedalīšanās izstādē ar prieku varam paziņot, ka esam sākuši sadarbību ar starptautisko mazumtirdzniecības veikalu tīklu “Spar” Šveicē. Pagaidām viņu veikalos varēs iegādāties vienu mūsu poduktu, taču tirgū piedāvājām arī citus mūsu ražotos produktus, un varbūt vēlāk arī tie papildinās veikalu plauktus,” gandarīts ir Mārtiņš Sīka. Tāpat dalība izstādē liek cerēt, ka nākotnē uzņēmuma produkciju varēs piegādāt arī “Spar” veikaliem Vācijā un Austrijā, arī viesnīcu, restorānu un kafejnīcu tīkla “Horeca” sektorā.

Jaunākais uzņēmuma produkts ir grilsiers, kura ražošanai uzņēmumā iegādāta speciāla iekārta. Tam piemīt unikāla īpašība — tas karstumā nekūst, bet cepot iegūst brūnu kraukšķīgu garoziņu. Uzņēmuma vadītājs stāsta, ka šobrīd to lielos apjomos vēl neražo, jo klientiem degustācijai tas piedāvāts tikai pavisam nesen, patlaban tiek gaidīti grilsiera ražošanas pasūtījumi. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Fakts

 Principā visu uzņēmumā saražoto produkciju eksportē, tomēr neliela daļa nonāk arī veikalos ražotnes apkaimē.

 “Sērenes piena” produktus var iegādāties veikalā “Lats” Sērenē, kafejnīcā “Romantika” Aizkrauklē, veikalā “Kukulītis” Aizkrauklē un tagad arī veikalā “Labumu bode” Ikšķilē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.