Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Senioru deju kolektīvs “Aizkrauklis” un draugi ziemas vidū iegriež deju virpulī

Ivetas Skabas foto

Aizvadītās nedēļas nogalē īstu virpuli, par laimi deju, Aizkraukles kultūras centrā iegrieza senioru deju kolektīvs “Aizkrauklis” pasākumā “Ziemas viducī, dejas virpulī”. Pirmo reizi tas norisinājās Aizkraukles kultūras centrā, iepriekš dejotāji tika pulcēti pagasta kultūras namā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Vislielākais prieks man un kolektīvam, ka jūs esat kopā ar mums. Paldies, mīļie skatītāji, paldies, mīļie draugi!” koncerta izskaņā sacīja senioru deju kolektīva “Aizkrauklis” vadītāja Inita Vilciņa.

Kopā ar “Aizkraukli” deju virpuļa varai ļāvās draugu kolektīvi — vidējās paaudzes deju kolektīvs “Aizkrauklis” (Aigars Zemzariņš), vidējās paaudzes deju kolektīvs “Aija” (Aija Zepa) no Ogres un senioru deju kolektīvs “Lēdmane” (Ausma Eglīte, Ilona Ūdre) no Lēdmanes. No tālā ceļa vienu kopīgu gabalu bija mērojuši senioru deju kolektīvs “Ozols” (vadītāja Agita Seglicka) no Vecumniekiem, senioru deju kolektīvs “Šurpu turpu” (Aiga Vangale) no Svitenes un gandrīz mūsējie — Valles pagasta senioru deju kolektīvs “Senvalle” (Astrīda Celmiņa). No Līvāniem bija ieradies senioru deju kolektīvs “Dubnava” (Skaidrīte Škimele).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.