Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Sēlijas asociācija” un Kultūras ministrija paraksta sadarbības memorandu

SVARĪGA VIENOŠANĀS. Sadarbības memorandu parakstīja biedrības “Sēlijas asociācija” valdes priekšsēdētāja Evija Vectirāne un kultūras ministrs Nauris Puntulis. Oskara Artūra Upenieka foto

Biedrība “Sēlijas asociācija” un Kultūras ministrija parakstījušas sadarbības memorandu, kura mērķis ir nodrošināt sadarbību pasākumos, kas vērsti uz Latviešu vēsturisko zemju un kultūrtelpu attīstības plāna ieviešanu un nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

AGITA GRĪNVALDE-IRUKA

Lai sekmētu memorandā ietverto sadarbības principu īstenošanu un noteikto mērķu sasniegšanu, abas puses vienojušās sniegt nepieciešamo atbalstu un informāciju viena otrai saistībā ar memorandā noteiktā mērķa īstenošanu, nodrošināt regulāru informācijas apmaiņu jautājumos par Sēlijas kultūrvēsturiskās savdabības saglabāšanu un attīstību un sadarboties Sēlijas kultūrvēsturiskās savdabības un Sēlijas kultūras vērtību skaidrošanā un popularizēšanā, īstenot kopīgus pasākumus — seminārus, mācības, informatīvu materiālu sagatavošanu u. c.

Parakstītais memorands nevienai no pusēm neuzliek nekādu finansiālu atbildību, un šī sadarbība ir brīvprātīga.

Biedrības “Sēlijas asociācija” valdes priekšsēdētāja Evija Vectirāne pēc memoranda parakstīšanas sacīja, ka biedrība augstu vērtē parakstīto dokumentu, kas aizsāks sadarbību Sēlijas kultūras saglabāšanas un uzturēšanas jomā. Šis ir jau trešais nodomu protokols, iepriekš tādi parakstīti ar Zemkopības ministriju un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.