Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Seciete Undīne Bētere plaši atver durvis pasaulei

Pats labākais ir censties atrast savu ceļu, būt patiesam pret sevi un citiem
Secietei Undīnei Bēterei vienmēr bijis daudz interešu, bet visvairāk saistījušas valodas un ceļošana. Tāpēc viņa izvēlējusies apgūt viesmīlību, kas atver durvis uz pasauli, un tās viņa tur vaļā plaši. Šobrīd Undīnei beigusies mācību prakse Spānijā, bet mūsu saruna notika vēl brīdī, kad viņa bija tālajā saules zemē.
— Kas noteica profesijas izvēli?
— Man tiešām vienmēr interesējis daudz un bija grūti izvēlēties, kam dot priekšroku. Valodas un ceļošana tomēr bija primārās, ar ko vēlos saistīt savu dzīvi arī turpmāk. Mācos Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā par viesmīlības pakalpojumu speciālisti, kas strādā viesnīcu un restorānu jomā. Šo profesiju un skolu izvēlējos tieši “Erasmus+” projekta dēļ, un praksēs dodos kā viesmīle.
— Kur tas tevi aizveda?
— Pirms pieciem mēnešiem uz Spānijas salu Tenerifi Atlantijas okeāna vidū un nelielu pilsētiņu Puerto de la Krusa.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.