Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Seces un Staburaga pakalpojumu centram jauns vadītājs

Mihails Maškovs . Foto no “Staburaga” arhīva.

No 8. augusta darbu sācis jauns Seces un Staburaga pagasta pakalpojumu centra vadītājs. Šis amats uzticēts Mihailam Maškovam, kurš līdz šim vadīja pansiju un grupu māju “Vīgante”.

Jauns pakalpojuma centra vadītājs tika meklēts, jo līdzšinējais — Arnis Mencendorfs — nolēma pārtraukt darba attiecības. Viņš Seces pagasta pārvaldi vadīja 13 gadus un, tā kā šī gada sākumā izveidoja apvienoto Seces un Staburaga pagastu pakalpojumu centru, tad uzņēmās rūpes arī par kārtību Staburaga pagastā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tika izsludināta pieteikšanās vakantajam amatam, kam pieteicās pieci pretendenti. Aizkraukles novada pašvaldība informē, ka saskaņā ar nolikumu pakalpojumu centra vadītāju izvēlas Jaunjelgavas apvienības pārvaldes vadītājs Uldis Albiņš, un viņš lēma amatā iecelt pansijas un grupu mājas “Vīgante” līdzšinējo vadītāju Mihailu Maškovu, kurš šajā amatā sevi pierādījis kā saimniecisku vadītāju. Viņam ir atbilstoša izglītība un nepieciešamā pieredze.

Mihails Maškovs pansiju “Vīgante” vadīja kopš 2021. gada janvāra. Iepriekš, no 2011. gada, viņš vadīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Aizkraukles nodaļas Jaunjelgavas posteni. Absolvējis Baltijas Starptautisko akadēmiju, iegūstot juriskonsulta kvalifikāciju.

Līdz ar šo lēmumu vakanta kļuvusi pansijas vadītāja vieta, kurai izsludināta pieteikšanās līdz šī gada 23. augustam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.