Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Seces un Staburaga pagastu pakalpojumu centrus vadīs Gundega Zarāne

SECIETE GUNDEGA ZARĀNE apstiprināta Seces un Staburaga pagastu pakalpojumu centra vadītājas amatā.

Aizkraukles novada pašvaldība informē, ka amatā apstiprināta jaunā Seces un Staburaga pagastu pakalpojumu centra vadītāja — seciete Gundega Zarāne. Vakancei pieteicās četri pretendenti, G. Zarāne izcēlās ar ievērojamu pieredzi pašvaldības darbā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz šim Gundega Zarāne bija Aizkraukles novada pašvaldības Attīstības nodaļas projektu vadītāja. Pirms tam 11 gadu strādāja par Jaunjelgavas novada domes Attīstības un projektu nodaļas vadītāju, bet vēl iepriekš vairākus gadus bija Seces pagasta projektu vadītāja un lauku attīstības speciāliste.

Pirmā darba diena jaunajā amatā G. Zarānei būs nākamnedēļ. Esot jūtams zināms satraukums, kas mijās ar atgriešanos pirmsākumos. Secē bija viņas pirmā darbavieta, šeit realizēti pirmie projekti. Vietējie iedzīvotāji ir labi pazīstami, tāpat kā viss pagasts. Jaunais amats ir kā atgriešanās mājās, tikai ar citu redzējumu un lielāku dzīves pieredzi. “Sece un Staburags man ir sirdij tuvas vietas. Amatam pieteicos, jo jutu, ka man ir, ko dot, ar savu darbu un zināšanām varētu palīdzēt šīm vietām attīstīties, strādāt pie lielākas izaugsmes. Kā viena no manām prioritātēm būs lauku ceļu sakārtošana. Tie ir kā asinsvadi, svarīgi lauku teritorijās — nodrošina dzīvību un savieno ar centru. Sakārtojot ceļus, pagastos ieplūdīs arī jauni cilvēki. Apzināšu dzīvojamo fondu, Seces centrā nepieciešami jauni ūdensvadi, ir daudz komunālo jautājumu, kam jāpievērš uzmanība. Staburagā nepieciešams attīstīt parku un apskates vietas, lai tas būtu vēl pieejamāks tūristiem. Vairojot pagastu pievilcību, tas dos iespēju kādam mazajam uzņēmējam realizēt savu ideju. Ja ne visu gadu, tad vismaz sezonāli,” savu redzējumu atklāj G. Zarāne. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.