Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Seces pastam mainīsies adrese un darbalaiks

No šī gada 31. marta mainīsies Seces pasta nodaļas atrašanās vieta un darbalaiks — no ēkas “Aptieka” to pārvietos uz “Pagastmāju”, kur pasta pakalpojumus varēs saņemt katru darbdienu no pulksten 10 līdz 11.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šobrīd pasts Secē klientiem atvērts katru darba dienu piecas stundas dienā, taču turpmāk — tikai stundu dienā. AS “Latvijas pasts” vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Vineta Kļaviņa informēja, ka šāds lēmums pieņemts, ņemot vērā mazo pasta pakalpojumu pieprasījumu Seces pasta nodaļā. Tas ik gadu uzņēmumam rada vairāk nekā 4000 eiro zaudējumus.

Lai arī mainās pasta nodaļas darbības modelis, iedzīvotājiem arī turpmāk būs pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi — vienkāršu un ierakstītu iekšzemes, kā arī pārrobežu vēstules, pastkartes, sīkpakas, bandroles saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un dažādu preču iegāde.

Ārpus nodaļas un noteiktā darbalaika iedzīvotāji pasta pakalpojumus var saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā. Ar pastnieka starpniecību Seces iedzīvotājiem iespējama arī skaidras naudas izmaksa no PNS konta. Savukārt saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma saņemšanu bez maksas Seces pasta pakalpojumu sniegšanas vietā. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.