Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Secē atgriežas Teātra svētki

Pēc divu gadu pārtraukuma Seces kultūras namā pagājušās nedēļas izskaņā atkal papēži klaudzēja pa skatuves dēļiem un skanēja skatītāju aplausi.
Teātra svētkos tikās četri pašdarbības teātru kolektīvi: mājinieki — Seces amatierteātris “Dūdenīši” — un kaimiņi — Staburaga saieta nama trupa “Pirmā prognoze”, Mazzalves “Tradare” un Jaunjelgavas kultūras centra amatierteātris.
Teātra svētkos skatītāji varēja ieskatīties darbos, kurus aktieri radījuši sarežģītajā kovida laikā. Līdzīgi kā jaunas filmas reklāmas, arī šajā reizē skatītāji varēja vērtēt pilnā apjoma izrādes pārdesmit minūtēs.
Astrīda Mencendorfa, Seces kultūras nama teātra “Dūdenīši” režisore, teic, ka var būt lepna par viņas vadītā kolektīva sastāvu, kurā ir vairāki jaunieši. Tāpat priecē šī kolektīva iestudētās izrādes, Baibas Jukņēvičas komēdijas “Kāzas” labie panākumi, tā nospēlēta jau sešas reizes, un saņemti vairāki uzaicinājumi, tajā skaitā no Kokneses un Pļaviņu kultūras nama.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.