Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Šausmu pasaka ar laimīgām beigām

HELOVĪNA NOSKAŅĀM pa pēdām.
Foto no personīgā albuma

Iesaka Santa Skudra no Sērenes:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

— Man ir dēls, pirmklasnieks, tādēļ Helovīna svētki mums nav sveši. Lai gan tie nav latviešu tradicionālie svētki, bērnam tie ir interesanti, var pārģērbties un izklaidēties neierastā veidā. Kopš 13. oktobra Kirkilu atrakciju parkā Lietuvā ir atvērts Helovīna šausmu parks. Par to uzzināju no brāļa, kurš turp bija devies ar savu ģimeni. Arī mēs izdomājām doties piedzīvojumā. Tālu nav jābrauc, no Skaistkalnes līdz Kirkilu pilsētai ir aptuveni 30 kilometru. Īsā laikā rodas neliela atvaļinājuma sajūta, esot citā valstī. Kilometra attālumā no parka ir arī slavenais Kirkilu skatu tornis. Saplānojot dienu, var paspēt apskatīt daudz interesanta un gūt virkni pozitīvu emociju. Blakus parkam ir arī dažādi karuseļi un atrakcijas, apskatāmas koka skulptūras.

Helovīna šausmu parka apmeklējums pieaugušajam izmaksāja septiņus eiro, bērniem līdz 12 gadiem — četrus. Parkā par noskaņu un asām izjūtām gādāja trīs šausmu filmu tēli. Piemēram, vienam bija maska, kas atsedza smadzenes, un rokā motorzāģis. Apmeklētāji var doties uz šausmu māju, kurā valda pilnīga tumsa, un tevi biedē briesmonis. Tumsā vairāk baidījos no iespējas paklupt, bet biedētājs labi piekopa savu lomu, tās tik bija emocijas! Parkā ir lieli dekoratīvie zirnekļi, kukurūzas laukā izveidots šausmu labirints, izstaigājams arī ķirbju labirints. Bērni var izmēģināt spēkus labirintā, kas atgādina zirnekļa tīklus. Mēs parku apmeklējām pa dienu, neapšaubāmi, interesantāk un bailīgāk būtu bijis vakarā. Kirkilu šausmu parks ir atvērts no pulksten 15 līdz 22 vakarā līdz mēneša beigām.

Pasākuma organizatori ir rūpīgi padomājuši par noskaņas radīšanu. Pat uz vietas nopērkamais ēdiens ir ieturēts Helovīna tematikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc parka apmeklējuma bija daudz emociju, visu mājupceļu pārrunājām un dalījāmies spilgtākajos iespaidos. Dēls priecājās un nemitīgi atstāstīja piedzīvoto. Bija aizraujoši!

Šāda parka apmeklējums nebūs piemērots Helovīna svētku noliedzējiem un skeptiķiem. Brīvdienās plānojam apmeklēt arī Bauskas Helovīnu šausmu parku. Tieši nesen sociālajos tīklos redzēju video, kur kāda sieviete filmē raganiņu, kuras tēlā iejutusies darbiniece. Filmētāja uzdod jautājumus, tincina, kas tad tur skaists un interesants var būt? Tas ir gaumes jautājums! Vai tad bērniem patīk skatīties, kā aug tulpes, vai apmeklēt botānisko dārzu? Bērniem Helovīns un šausmu tematika šķiet interesanta. Ja pareizi, gaumīgi un interesanti realizē sižetu, tad šāda pasākuma apmeklēšana ir interesanta arī vecākiem. Bez izbīļa nekas slikts ar nevienu nenotiek. Tieši pretēji, tā ir iespēja tvert nebijušas emocijas, pabūt šausmu pasakā ar labām beigām.

Lietuvas šausmu parku apmeklē daudz ģimeņu, pat mūsu apmeklējuma laikā satikām paziņas no Aizkraukles. 

NE TIK VIEGLI NOBIEDĒJAMI VĪRI. Ilvars un mazais Markus ar savu jauno paziņu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.