Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Sarmīte Skorohodova dzīves ceļā vienmēr sastop patīkamus cilvēkus

Kad aizvadīta gada garākā diena un īsākā nakts, kad līgodziesmas nomainījusi bišu sanoņa medainajās liepās, skaistu dzīves jubileju svin Sarmīte Skorohodova. Sērenē viņa ar ģimeni dzīvo tikai piecus gadus un atzīst, ka šī ir laba vieta, kur būt laimīgiem.
Liela dāvana opapam
Dzimšanas diena, kā teic Sarmīte, iegadījusies pašā labākajā laikā — lielie darbi paskrējuši, skola beigusies, gan tagad bērnam, gan agrāk pašai, kad skolā strādājusi, un var ļauties vasarai.
“Es esmu piedzimusi 30. jūnijā, pie tam opapa vārdadienā. Opapam Tālivaldim biju ļoti liela dāvana,” stāsta jubilāre.
Sarmītes 30 dzīves gadi aizvadīti Pierīgā — Kalngalē, netālu no Vecāķiem. Skolas gaitas sāka Carnikavas skolā, pēc tam devās uz Rīgas Valsts tehnikumu, kurā apguva biroja darba organizatora specialitāti. “Tas ir diezgan vispusīgs zināšanu kopums,” teic jubilāre, “jo jāapgūst bija daudz. Pabeidzot sekretārus, kā tautā saka, varēju mācīt lietojumprogrammas datorikā. Informātika mums bija ļoti augstā līmenī.”
Profesijā Sarmīte tā arī nedabūja pastrādāt, jo, tehnikumu pabeidzot, atgriezās tajā atpakaļ, tikai ne vairs kā studente, bet gan skolotāja. Iestājās arī augstskolā un sāka studēt izglītības vadību. Augstskolu diemžēl nesanāca pabeigt, jo, apsverot visus par un pret, ģimenē nolēma, ka studijas turpinās vīrs. Sarmīte dzīvesbiedru atbalstīja gan bakalaura, gan maģistra darbu laikā un smej, ka ceturtā daļa no diplomiem esot viņas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.