Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Saņem Veselības ministrijas Atzinības rakstu. Pateicība par pašaizliedzību un profesionalitāti

SARMĪTEI PAEGLĪTEI, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Jēkabpils brigāžu atbalsta centra vadītājai, pasniegts Veselības ministrijas Atzinības raksts, ko viņai pasniedza veselības ministrs Hosams Abu Meri. Foto no Veselības ministrijas

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Jēkabpils brigāžu atbalsta centra vadītājai Sarmītei Paeglītei no Aizkraukles par nozīmīgu ieguldījumu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta stratēģisko mērķu īstenošanā un civilmilitārās sadarbības stiprināšanā piešķirts Veselības ministrijas Atzinības raksts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Veselības ministrs Hosams Abu Meri svinīgā ceremonijā sveica veselības nozares profesionāļus — godināja septiņus Ministru kabineta Atzinības raksta saņēmējus, kā arī 49 Veselības ministrijas Atzinības raksta un 33 Pateicības raksta saņēmējus. Ministrs visiem pauda atzinību par pašaizliedzību, profesionalitāti un izcilu darbu veselības aprūpes un sabiedrības veselības jomā.

“2024. gads nozarē ir stabilāks un paredzamāks nekā iepriekšējais un tas ir apliecinājums, ka valstī veselības nozare ir prioritāte līdztekus drošībai. Nozarē tiek īstenoti pasākumi, lai Latvijas iedzīvotājiem nodrošinātu modernu, kvalitatīvu un pieejamu veselības aprūpi, bet ārstniecības personālam — sakārtotu un mūsdienīgu darba vidi. Ir svarīgi, ka ikdienas straujajā tempā atrodam mirkli nedaudz piestāt un novērtēt paveikto. Tādēļ man ir gandarījums un gods, Latvijas valsts svētku noskaņā, pateikt paldies ikvienam veselības aprūpē strādājošam cilvēkam — par izturību un neatlaidību, par zināšanām un profesionalitāti. Un par Latvijas cilvēku veselības sargāšanu,” uzrunājot apbalvojamos svinīgajā ceremonijā sacīja Hosams Abu Meri.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā Sarmīti Paeglīti raksturo šādi: “Sarmīti raksturo tādi atslēgas vārdi kā atbildība, pārliecība, iniciatīva, attīstība un sirsnība. Nav ne mirklis, kad viņa nebūtu kustībā — vienmēr darbīga, turklāt ar visu sirdi it visā, ko dara un kam pieskaras. Dienestā Sarmīte ir kopš 2009. gada, pakāpeniski virzoties augšup pa karjeras kāpnēm un 2022. gadā kļūstot par brigāžu atbalsta centra Jēkabpils vadītāju. Kā vadītājai Sarmītei ir svarīgi atpazīt katra darbinieka pilnveidojamās jomas, tāpēc ar viņas iniciatīvu un uzņēmību tiek organizētas dažāda līmeņa mācības un praktiskie treniņi, lai ikviens viņas komandas biedrs stiprinātu savu gatavību vairāk un labāk. Turklāt viņa vienmēr parūpēsies, lai savējie justos piederīgi, gaidīti, mīlēti — gluži kā mājās!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paralēli darbam dienestā Sarmīte aktīvi darbojas Zemessardzē. Tas viņai palīdzējis attīstīt ārstniecības personu zināšanu un prasmju pilnveidi tieši civilmilitārajā sadarbībā. Liels izaicinājums viņai un viņas vadītajam brigāžu atbalsta centra Jēkabpils personālam bija neatliekamās medicīniskās palīdzības darbības nepārtrauktības nodrošināšana Jēkabpils pilsētas plūdu laikā 2023. gada janvārī un gatavības nodrošināšana 2024. gada februārī, kā arī darbs Jēkabpils pilsētas pašvaldības Civilās aizsardzības komisijā. Sarmītes vadībā notika brigāžu atbalsta centra evakuācija uz darbībai tobrīd piemērotākām telpām. Vienlaikus bija nepieciešamība pārvietot visus medicīniskos resursus, lai pakļautībā esošās 12 NMP brigādes būtu nodrošinātas un gatavas izsaukumu izpildei. Neiedomājami apjomīgs darbs, kas prasīja dzelzs izturību, skaidru redzējumu un miera saglabāšanu ik sekundi.

Sarmīte ir savas valsts un dienesta patriote, kura vienmēr paveiks daudz vairāk, nekā no viņas tiek sagaidīts. Ar plašu sirdi un dvēseli visai Latvijas tautai!”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.