Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Salauž tikko uzlikto suņu atkritumu konteineru

Gintas Grincēvičas foto.

Viens no Aizkraukles pilsētā pagājušajā nedēļā uzstādītajiem suņu atkritumu konteineriem izdemolēts. Apsaimniekotājs — “Aizkraukles KUK” — gan centīsies to pašu spēkiem salabot, taču vēlme ierīkot vēl šādus konteinerus nu zudusi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunā konteinera mūžs bija vien dažas dienas ilgs. No huligānisma cietis suņu atkritumu konteiners pie gājēju celiņa, kas no Vidus ielas ved cauri birztalai uz pilsētas jauno rajonu. Zemgus Vītoliņš, “Aizkraukles KUK” vadītājs, stāsta, ka demolētāji ieguldījuši lielu spēku, lai izlauztu un radītu bojājumus nerūsējošā tērauda miskastei. Izlauzti stiprinājumi, ar kājām lēkāts pa izlauzto konteinera daļu. Apsaimniekotājs darbnīcās mēģinās bojājumus vērst par labu un konteineru salabot, vai tas izdosies — grūti paredzēt. Aizkraukles novada pašvaldība par vandalismu ir informēta. Šobrīd tiek pārskatītas videonovērošanas kameras, lai mēģinātu atrast un saukt pie atbildības vainīgās personas.

Otrs konteiners nav cietis. Lietošanas procesā gan atklājusies viena nianse — strauji raujot ārā suņu izkārnījumu savākšanai paredzēto maisiņu, nākamais neiznāk un tad ir grūti tam tikt klāt. Apsaimniekotājs problēmu risinās, pagaidām sētnieki uzrauga, lai viss būtu darba kārtībā. Pozitīvi ir tas, ka šajos konteineros cilvēki izmet mazus sadzīves atkritumus, jumtiņš pasargā, ka vējš un putni tos neizvazā pa apkārtni.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.