Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Sākas konkurss “Latvijas labākais tirgotājs 2022”

Sākusies pieteikšanās konkursam “Latvijas labākais tirgotājs 2022”, liecina Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāku informāciju par dalību konkursā varat saņemt zvanot pa tālruni 67297372, vai rakstot uz e-pastu tamara@lta.lv / info@lta.lv.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā katrā novadā konkursu organizē pašvaldības un tirgotāju reģionālās asociācijas nodaļas, izvirzot uzvarētājus otrajai kārtai. Dalībai pirmajā kārtā interesentiem jāpiesaka līdz 1.aprīlim.

Otrajā kārta piedalās novadu un pilsētu konkursa uzvarētāji, novadu un pilsētu pašvaldību izvirzītie labākie objekti, vai pašu uzņēmēju individuāli pieteiktie objekti. Konkursa otrā kārta norisināsies no 1.aprīļa līdz 31.maijam, kad LTA apstiprinātā centrālā konkursa ekspertu komisija veiks izvirzīto objektu vērtēšanu valsts mērogā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursā piedalīties var jebkurš Latvijas tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmums.

Vairāk informācijas, konkursa nolikums un pieteikuma anketa pieejama LTA tīmekļvietnē “lta.lv”.

Svinīgā balvu un goda rakstu pasniegšana norisināsies šā gada jūnijā. Konkursa uzvarētājiem, izvirzītajās kategorijās, tiks pasniegtas gada balvas, uzvarētāju, laureātu, dalībnieku goda raksti un labākā tirgotāja uzlīmes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa “Latvijas labākais tirgotājs” mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, motivējot personāla individuālo ieguldījumu. Konkurss norisinās jau vairāk nekā 20 gadus.

Konkursu rīko LTA” sadarbībā ar Latvijas pašvaldību savienību.

LTA dibināta 1912.gadā, un pašlaik tajā brīvprātīgi apvienojušies vairāk nekā 600 uzņēmēju, kuri nodarbojas ar tirdzniecību, ēdināšanu un pakalpojumu sniegšanu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.