Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Saimnieks suni patversmei neatdod

Foto no pašvaldības policijas

Aizkraukliešu uzmanību pievērsis kāds klibs suns, kurš vairākas dienas klejoja apkārt, un viņi izsauca pašvaldības policiju. Kaimiņi zina stāstīt, ka suns Riko un viņa saimnieki ir no Jaunceltnes ielas 51. mājas. Viņi bažījas, ka suns netiek pietiekami barots, tas esot redzams pēc miesas uzbūves, kā arī viņiem ir aizdomas par Riko sišanu, jo suņa saimnieki diezgan bieži lietojot alkoholiskos dzērienus. Suns nelabprāt ejot mājās uz dzīvokli un, kad pret viņu izstiepj roku, lai paglaudītu, izvairās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kāda sieviete, redzēdama, ka klaiņojošais suns ir izsalcis, zooveikalā nopirkusi dzīvniekiem domātos konservus, un viņš tos tūlīt kāri apēdis. “Žēl suņa, viņš vēl ir jauns, varētu būt kādi divi gadi,” teic cita kaimiņiene.

Aizkraukles novada pašvaldības policijas priekšniece Anita Ozola stāsta, ka suņa noķeršanai izsaukti dzīvnieku ķērāji no Ķekavas dzīvnieku patversmes “Mežavairogi”. Kad viņi atbraukuši, saimnieks suni neesot atdevis, solot par to rūpēties pats. Pašvaldībai jāmaksā ap 50 eiro lieli transporta izdevumi. Riko ir čipēts, vakcinēts un par vardarbīgu attieksmi vai nebarošanu pašvaldības policijai nav pierādījumu.

Vai braukšana uz Aizkraukli bija veltīga? “Mežavairogu” pārstāve Kristīne Kalniņa teic, ka tā gan nevarētu teikt, jo ticis runāts ar suņa saimnieku, viņam izskaidrotas normatīvo aktu prasības, atbildība, iespējamās sekas, un šķitis, ka suņa saimnieks visu saprot un apzinās. Viņa norāda, ka dzīvnieku ķērāji izbrauc tikai pēc pašvaldības izsaukuma un, ja līdzīgi gadījumi atkārtojas, jāzvana pašvaldības policijai.

Kaimiņi stāsta, ka pēc notikušā suns vairs nav redzēts klaiņojam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.