Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Saglabāt domas skaidrību

Džeina Šteinberga: “Jo vairāk lasām un trenējam spēju iztēloties, jo vairāk to varam”
Grāmatas nākotnē nepazudīs, ir pārliecināta rakstniece Džeina Šteinberga. Viņas debijas romāns “Lasītāja”, kas izdots 2020. gadā apgādā “Zvaigzne ABC”, guvis lasītāju ievērību un arī augstu novērtēts, jo iekļauts lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu un jauniešu žūrija” 2021. gadā kā viens no labākajiem darbiem vecumposmā 15 +.
Rakstniecība kā vaļasprieks
Dž. Šteinberga gan atzīst, ka pati joprojām mulst, kad viņu kāds dēvē par rakstnieci, un, tiekoties ar jauniešu auditoriju Alūksnes pilsētas bibliotēkā, teic: “Rakstnieki karājas rāmīšos pie sienām, es rakstu grāmatas un stāstus. Rakstniecība man ir interesants un piepildošs vaļasprieks, kam nav nepieciešami ļoti lieli papildu līdzekļi.” “Lasītāja” ir viņas pirmais lielāka formāta darbs, bet tapuši arī vairāki stāsti. “Biju ļoti pārsteigta, ka grāmata tika iekļauta “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā” kategorijā 15+, jo, to rakstot, nebiju domājusi par jauniešiem. No otras puses, man liekas, ka robeža starp jaunieti un pieaugušo ir netverama un, atceroties savus pusaudža gadus, ļoti gribējās būt pieaugušajam. Kas vēl labāk palīdz, kā attiecīgi izvēlēta literatūra,” saka Dž. Šteinberga.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.