Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Sacenšas četriniekā. Pļaviņu pusē sacenšas velo vai rolleru bitalonā, krosā un nūjošanā

Sandras Pumpures foto

Biatlona un slēpošanas bāzē “Jankas/Jaujas” aizvadīta sportiska diena, kurā dalībnieki varēja izmēģināt savus spēkus velo vai rolleru bitalonā, krosā un nūjošanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katrā sporta veidā startēja ap 20 dalībnieku, izņemot nūjošanu, kur trasē devās seši sportisti. Distanču garumi bija atkarīgi no vecuma grupas, un katrs varēja startēt vienā vai vairākos sporta veidos. Lielākā daļa dalībnieku tā arī darīja. Rolleru un velo biatlonā rezultāti līdzīgi. V3 grupā jauniešiem rolleru biatlonā uzvarēja Renārs Valdbergs, bet ar velo — Sandis Rāviņš. Pārējās grupās līderpozīcijas abās disciplīnās — jaunietēm S3 grupā 1. vietā Alise Apse, vīriešiem V4 grupā — Edijs Eiduks, S4 grupā — Luīze Jakovļeva (rolleru biatlonā), veterāniem V5 grupā — Kaspars Meinuzs, S5 grupā — Sanita Petkūne, senioriem V6 grupā — Leonīds Valdonis.

Krosā jaunākajā S1 grupā 1. vieta Martai Meinuzai, V2 — Kristapam Paeglem, S2 — Elizabetei Paeglei, S3 — Patrīcijai Vaivodei, V4 — Edijam Eidukam, S4 — Luīzei Jakovļevai, V5 — Uldim Lapsam, S5 — Sanitai Petkūnei, S6 — Leonīda Valdonim.

Nūjošanā savās vecuma grupās godalgotās vietas ieguva teju visi dalībnieki — Līga Vaivode (S4), Uldis Lapsa (V5), Sanita Petkūne (S5), Leonīds Valdonis (V6) un Digna Protniece (S6).

Sporta organizators Pļaviņās Artūrs Rudzītis visus sveica ar paveikto un mudināja nākamgad uz šīm sacensībām arī citus. Viņš pateicās sporta bāzes pārzinim Jānim Eidukam par sagatavotajām trasēm, kā arī iespēju ikvienam sportot “Jankās” jebkurā laikā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.