Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Rudens – īstais laiks, lai uzsāktu lāzerepilācijas kursu

Viena no rudens skaistuma procedūrām, kas dos iespēju efektīvi atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem, ir lāzerepilācija. Tā ir viena no modernākajām metodēm, kas par nevēlamo apmatojumu ļauj aizmirst uz ilgāku laiku. Uzsākot pilnu lāzerepilācijas kursu gada tumšajā laikā, pavasarī varēsiet baudīt gludas, skaistas un no nevēlamajiem matiņiem brīvas ādas priekšrocības uz ilgāku laiku. Vairāk par to, kas ir lāzerepilācija un kā tā atšķiras no citām metodēm, lasiet tālāk rakstā.

Lāzerepilācija – ilgnoturīgam rezultātam

Lāzerepilācija ir matiņu likvidēšanas metode, kas ilgstoši aptur matiņu augšanu. Lai arī lāzerepilācija cenas ziņā ir dārgāks risinājums, kā, piemēram, skūšanās, depilēšana vai vaksēšana, tā ļauj iegūt skaistu un gludu ādu uz ilgu laiku. Procedūras laikā ar lielas jaudas viena viļņa garuma gaismas staru tiek iznīcināta matiņa folikula un apkārtējās šūnas no kurām veidojas matiņa pamatne, tādējādi atbrīvojot apstrādāto ādas laukumu no nevēlamā apmatojuma uz vairākiem mēnešiem un pat gadiem. Taču, lai procedūras efekts būtu paliekošs, jāveic pilns lāzerepilācijas kurss, kas sastāv no vidēji no 3-6 procedūrām, kuras tiek veiktas pakāpeniski ar 4-12 nedēļu pauzēm. Tas, cik procedūru būs nepieciešams, var atšķirties atkarībā no apstrādājamā laukuma, matiņu daudzuma, krāsas, kā arī organisma hormonālā fona. Lai neļautu matiņiem atsākt ataugšanu, pēc pilna kursa veikšanas nevar aizmirst arī par profilaktiskajām procedūrām, kuras ieteicamas 1-2 reizes gadā.

Lāzerepilācijas priekšrocības

  • Efektīvi aptur matiņu augšanu

Lāzerepilācijas laikā matiņi tiek iznīcināti pašā to saknē, tāpēc tie neataug ilgu laiku. Veicot pilnu lāzerepilācijas kursu un arī profilaktiskās procedūras, par nevēlamo apmatojumu varat aizmirst uz ļoti ilgu laiku.

  • Uzlabots ādas izskats

Matiņu likvidēšana ar lāzeru uzlabo ādas stāvokli, padarot to veselīgāku un gludāku. Lāzerepilācija atbrīvo ādu no dažādiem izsitumiem un plankumiem, kas var būt citu matiņu likvidēšanas metožu rezultāts. Veicot lāzerepilāciju, matiņi vairs neieaug, āda kļūst skaista un veselīga.

  • Matiņu likvidēšana jebkurā ķermeņa zonā

Lāzerepilācija ir piemērota jebkurai ķermeņa zonai. Ar tās palīdzību ir iespējams atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem pat jutīgākajās ķermeņa zonās, tai skaitā, padusēs, bikini zonā, uz sejas un citur.

  • Procedūra ir mazsāpīga

Vairākas matiņu likvidēšanas metodes saistās ar sāpēm, taču lāzerepilācija pavisam noteikti nav viena no tām. Lai arī katram sāpju slieksnis var atšķirties, procedūra ir mazsāpīga. Pateicoties modernajām iekārtām, klients procedūras laikā var neizjust nekādas nepatīkamas sajūtas vai izjust vien vieglu dzelšanu un siltumu.

  • Lāzerepilācija piemērota arī vīriešiem

Lāzerepilācija nav nekas svešs arī vīriešiem. Arvien vairāk vīriešu dod priekšroku matiņu likvidēšanai ar lāzeru, lai efektīvi atbrīvotos no nevēlamā apmatojuma, piemēram, sejas, padušu plecu, jostas, roku, muguras un vēdera zonā.

Kur droši veikt lāzerepilāciju?

Lāzerepilācija ir procedūra, kas jāveic tikai pie profesionāliem skaistuma speciālistiem. Drošu un efektīvu lāzerepilācijas kursu iespējams veikt lāzerdermatoloģijas klīnikā “Era Esthetic”. Klīnikā strādā sertificēti un pieredzes bagāti eksperti, kas ar jaunākās paaudzes aleksandrīta lāzeru GentleLase Pro nodrošina klientiem efektīvu, drošu un saudzīgu nevēlamo matiņu likvidēšanu. “Era Esthetic” lāzerdermatoloģijas klīnikā speciālisti rūpējas patīkamu gaisotni un labākajiem estētiskajiem rezultātiem katram klientam.

Uzzināt vairāk par lāzerepilāciju un pieteikties konsultācijai varat mājaslapā eraesthetic.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.