Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Romāns – veltījums Jaunjelgavai un tās iemītniekiem

Veltījums Jaunjelgavai un tās iemītniekiem
Daina Grūbe: gribējās parādīt pirmskara mazpilsētas dzīvi un kaut ko labu izdarīt Jaunjelgavai
Jaunjelgavas bibliotēkā šaurā interesentu lokā un sirsnīgā atmosfērā tika atvērta bijušās jaunjelgavietes Dainas Grūbes grāmata “Vienīgie”.
Sanākušajiem tā bija arī priecīga tikšanās ar kādreizējo jaunjelgavieti, un to apliecināja Jaunjelgavas bibliotēkas vadītāja Aina Strazdiņa. Pirms pieciem gadiem tika izdots Dainas Grūbes pirmais romāns — “Ducis cara rubļu jeb No svētdienas līdz svētdienai”. Toreiz bibliotēka bija vēl vecajās telpās, kur notika grāmatas atvēršanas svētki. Grāmata, ko Aina parādīja sanākušajiem, bija “nolasīta”, kas liecina, ka lasītājiem tā patīk. 2018. gadā iznāca stāstu krājums “Asimetrija”. Šoreiz tika vaļā vērts Dainas Grūbes otrais romāns — “Vienīgie”.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.