Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Rīkoties, lai rītdiena būtu labāka. Bruno Baha nedēļas komentārs.


Dzīve mums katram izsijā tos īpašos mirkļus, ko varam tvert un sirdī saglabāt, lai paliek tām aukstajām ziemām un lai siltums mūsu gara pavardā nekad nenodziest.
Mans personiskais pavards sasildīts tika pavisam nesen ar kādu Notikumu. Tas ievieto kārtējo skaisto pieturzīmi manā reibinošajā dzīves pavedienā — personāldarbu izstādes atklāšana Aizkraukles kultūras centrā. Vēlos pateikties Aizkraukles Mākslas skolas direktorei Inesei Dembovskai par iespēju pabūt skolas mājīgajās telpās izstādes gatavošanas procesā, kā arī personīgi liels paldies Līgai Ciematniecei, kura palīdzēja šim notikumam vispār notikt. Izstādē tīši izvietoti vairāki darbu oriģināli: karikatūras, nedaudz arī šaržu; darbi lielākoties tapuši pirms dažiem gadiem, bet tas nemaina būtību — katrs zīmējums ir daļa no manis, manas mīlestības un cieņas pret zīmuli un manu izvēlēto ceļu mākslā.


Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.