Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Rīgā notiks labdarības pasākums Aizkraukles dzīvnieku aizsardzības biedrības ” Felida” atbalstam

Esam sajūsmināti un priecīgi paziņot, ka mūsu labdari  Vārnu LaiksGrupa Trīsas un NOASS  savas iniciatīvas ietvaros rīko labdarības koncertu dzīvnieku aizsardzības biedrības “Felida” atbalstam! Tā ir lieliska iespēja Jums apmeklēt grandiozu un nepārspējamu koncertu apzinoties, ka Jūsu samaksātā nauda par ieejas biļetēm koncerta apmeklēšanai, tiks ziedota dzīvnieku aizsardzības biedrībai, kas ir bezpeļņas sabiedriskā labuma organizācija. Biedrība šos līdzekļus izmantos dzīvnieku glābšanai, uzturēšanai, veterinārmedicīnai un rehabilitācijai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums notiks Rīgā, AB dambī

Mūsuprāt tā ir brīnišķīga iespēja ikvienam atbalstītājam dot savu ieguldījumu dzīvnieku aizsardzībā saņemot pretī lielisku brīdi atpūtai un mūzikas baudīšanai! Kopā būšana ir spēks un šī ir lieliska iespēja baudīt koncertu, citus apskatīt, sevi parādīt un labu darbu izdarīt.  Nekautrējies un padalies ar šo informāciju, nāc uz koncertu pats un ņem līdzi draugus. Katrs atbalstītājs ir mūsu spēks un iespēja palīdzēt četrkājainajiem draugiem – šeit ir īpaša iespēja Jums būt kopā ar mums un būt vienam no visiem, kurš iesaistās #PalīdziPalīdzēt !

Mēs tur būsim! Uz tikšanos?

Šis savdabīgās mūzikas koncerts noteikti spēs iekustināt vēl nebijušas emocijas un atklāt jaunus akustisko vibrāciju apvāršņus. Katram no koncerta dalībniekiem ir īpašs skatījums uz dzīvi, mūziku un performanci. Šīs var būt tieši tas, kas nepieciešams, lai izrautos no ikdienas rutīnas apstādinot laiku uz mirkli un ļaujoties īpaši Jums radītai sajūtu atmosfērai. Ikdienā mums ikvienam ir nepieciešama atelpa, svaigas vēsmas un jaunu emociju buķete – šī ir iespēja kas noteikti ir jāizmanto!

Mēs jau iepriekš sakām milzīgu PALDIES, ka esat kopā ar mums un ceram uz tikšanos labdarības koncertā!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

( teksts no Felida.lv )

Plakāta autore Lote Ķeņģe

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.