Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Restorāns “KWB Street food” Aizkrauklē piedalīsies akcijā “Aizved savējos uz restorānu – palīdzi citiem tikt uz skolu!”

Attēls no KWB Street food restaurant

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija šodien aicina ģimenes doties svētku pusdienās vai vakariņās uz kafejnīcām un restorāniem, kuri iesaistījušies labdarības akcijā “Aizved savējos uz restorānu – palīdzi citiem tikt uz skolu!”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā aģentūrai LETA pavēstīja asociācijas pārstāve Dace Dzedone, akcijas dalībnieki apņēmušies daļu no saviem svētku dienas ieņēmumiem ziedot SOS bērnu ciematu paspārnē esošo ģimeņu bērnu atbalstam un sagatavošanai skolas gaitām.

Kopumā šī gada akcijā piedalās 95 restorāni un kafejnīcas Rīgā, Mārupē, Jūrmalā, Bauskā, Ikšķilē, Aizkrauklē, Valmierā, Cēsīs, Līgatnē, Kuldīgā, Liepājā, Rojā, Kolkā un citviet Latvijā.

Akcijā “Aizved savējos uz restorānu – palīdzi citiem tikt uz skolu!” piedalīsies “3 pavāru restorāns”, “Tam labam būs augt”, “Bbāra restorāns”, “Cabo Cafe”, “Casa Nostra”, “Cydonia”, “Fazenda”, “Neiburgs”, “Parunāsim”, “RamenRiga”, “Rosemarine”, “St. Black”, “Stock Pot”, “Vairāk Saules” Rīgā, “Hercogs” un “Hercogs Garden” Mārupē, “36. Line Grill Restaurant”, kafetērija “Bitīte”, “Cafe 53” un restorāns “Neptūns” Jūrmalā, restorāns “Mūza” Bauskā, Mālpils muižas restorāns, kafejnīca “Bastions”, restorāns “Rātes Vārti”, picērija “Vīnkalni” un restorāns “Wolmar” Valmierā, “Valdeko bistro” Valmiermuižā, restorāns “KEST” Cēsīs, “Pavāru māja” Līgatnē, restorāns “Brandīns” Ikšķilē, “KWB Street food” restorāns Aizkrauklē, restorāns “Street Burger” Liepājā, restorāns “Bangert’s” Kuldīgā, kafejnīca “Spura” un restorāns “Otra puse” Rojā, kafejnīca “Divjūriņas” Kolkā, kafejnīca “Wild’n’Free” Melnsilā, kā arī “Hesburger” restorāni visā Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Akcijas rezultātā ziedotie līdzekļi tiks izmantoti, lai palīdzētu gatavoties skolai 120 skolas bērniem, kuri aug SOS bērnu ciematu paspārnē esošajās ģimenēs un SOS jauniešu mājās.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenisku aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem, kā arī uztur ģimeņu atbalsta centrus un ārpusģimenes aprūpes atbalsta centru “Airi vecākiem” vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), vairākās integrētajās SOS ģimenēs, kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā un Valmierā – atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 130 bērni un jaunieši no visas Latvijas. Kopumā visās SOS bērnu ciematu īstenotajās atbalsta programmās gada laikā palīdzību saņem vairāk nekā 1200 bērnu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.