Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Rēķini par atkritumu izvešanu Aizkrauklē nākamgad mazāki nekļūs

“Aizkraukles KUK” no nākamā gada janvāra par 13 centiem par kubikmetru samazinās atkritumu apsaimniekošanas maksu, tomēr pašvaldības uzņēmuma “Lauma A” rēķinos Aizkraukles pilsētas un pagasta iedzīvotāji samazinājumu nejutīs, jo gada laikā ir pieaudzis kopējais izvesto atkritumu apjoms, tādēļ, iespējams, par atkritumu izvešanu iedzīvotājiem būs jāmaksā vairāk nekā šogad. Aizkraukles novada dome apstiprināja “Aizkraukles KUK” iesniegto jauno sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksu — no 2022. gada 1. janvāra tā būs 21,65 eiro par vienu kubikmetru: 17,89 eiro (iepriekš — 18,02 eiro) + 3,76 eiro pievienotās vērtības nodoklis (PVN). Aizkrauklē pašlaik sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa ir 21,80 eiro par kubikmetru kopā ar PVN. Vēl gadu iepriekš tā bija 20,56 eiro kopā ar PVN un tika paaugstināta dabas resursu nodokļa pieauguma dēļ.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.