Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“rap AKApella” Likteņdārzā ar Arturu Skuteli un indigo

Otrais unikālā pasākumu cikla “rap AKApella” pasākums ar divu repa mākslinieku – Artura Skuteļa un indigo – piedalīšanos. Arī šoreiz autoru un izpildītāju dziesmu tekstus varēs dzirdēt bez muzikālā pavadījuma, ļaujot vēstījumu uztvert daudz tiešāk, jo tempa dinamiku un akcentus diktēs paši izpildītāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Klausītājiem būs iespēja dzirdēt repa meistaru izpildījumu unikālā, daudz tiešākā un intīmākā atmosfērā, jo īpaši sagatavotās programmas, autoru un izpildītāju dziesmu teksti būs bez muzikālā pavadījuma (“a cappella”).

Repa tekstu vēstījums ir blīvs, dinamisks un daudzslāņains, bagāts ar metaforām, atsaucēm un sižeta pagriezieniem.

Ierasti tas tiek papildināts ar muzikālo pavadījumu noteikta ritmiskā zīmējuma ietvaros, kas daļēji novērš uzmanību no dziesmas teksta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“rap AKApella” pasākumu mērķis ir nodot vēstījumu tiešākā veidā, atklājot jaunas šķautnes, un ļaut tempa dinamiku un akcentus diktēt pašam izpildītājam. Katrā “rap AKApella” cikla koncertā uzstāsies divi reperi.

Gaidāmo pasākumu noskaņu padara īpašu arī pati norises vieta – Likteņdārzs. Tas ir veidots, lai esošās vērtības apskatītu jaunā gaismā un no citāda skatu punkta.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.