Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Raimonds Spūls-Vilcāns: Mums viss notiek tā kampaņveidīgi

Karš Ukrainā, pandēmija un globālā situācija pasaulē nostādījusi mūs līdz šim neierastā situācijā. Satraucoša ir ne tikai elektroenerģijas sadārdzināšanās, bet arī citas izmaksas, kas ziemā vēl pieaugs. Turklāt situācija visu laiku mainās, un šobrīd pat mēnesi uz priekšu neko nevar plānot. Katru dienu pulksten 15 skatos, kādu elektrības cenu publicē “Nord pool” biržā, un tad domāju, kā strādāt tālāk. Tādā situācijā ir gan iedzīvotāji, gan uzņēmēji. Valdība jau kaut kā nāk pretī, bet visu atrisināt tā nevar, un esmu radis “ķepuroties” pats. Iespējams, jākļūst vēl efektīvākiem, jo, ja līdz šim izmaksas varēja pārlikt uz pircējiem, tad šobrīd tas vairs nav iespējams, jo atļautā robeža ir sasniegta.
Uzņēmums turpina ražot bērza finierskaidu, un esam saglabājuši esošos sadarbības partnerus. Pieprasījums arī nav mazinājies, jo tirgū vairs neienāk produkti no Krievijas. Tomēr vērojama tendence, ka arvien sāk aizdomāties, vai bērza finieris ir aizvietojams ar ko citu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.