Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Projekta laikā izpēta Kokneses muižas pils vēsturi

Viens no biedrības “Pērses krasts” šogad īstenotajiem projektiem bija “Kokneses muižas pils vēsturiski mākslinieciskā izpēte”. Tas bija nepieciešams, lai iegūtu uz zinātniskām metodēm balstītu pētījumu par pils pastāvēšanas vēsturi. Saistībā ar to tiešsaistē no­risinājās projekta noslēguma pasākums “Atklāj zudušo Koknesi!”.
Viena no kultūrvēsturiskajām liecībām Kokneses parka teritorijā ir muižas pils, no kuras mūsdienās palikušas vien drupas. Vēloties aktualizēt Kokneses Jaunās pils nozīmi, arhitektoniskās un vēsturiskās vērtības, kā arī informēt plašāku sabiedrību par pils būvniecības vēsturi un kādreizējiem notikumiem, kas noteica muižas pils attīstību, biedrība “Pērses krasts” īstenoja projektu “Kokneses muižas pils vēsturiski mākslinieciskā izpēte”. Tas tika atbalstīts Latvijas Valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda Zemgales Plānošanas reģiona īstenotajā “Zemgales Kultūras programmā 2021”.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.