Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Profesionāļu sniegums līdzinās šovam. Koknesē notika BMX braucēju, skeitbordistu, skūteristu un skrituļslidu (inline) braucēju sacensības

Baibas Skabas foto

Kokneses skeitparkā aizvadītas sacensības, kas pulcēja 26 dalībniekus — BMX braucējus, skeitbordistus, skūteristus un skrituļslidu (inline) braucējus. Labākos noskaidroja profesionāļu un amatieru grupās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ksenija Vītoliņa, sacensību organizatore, stāsta, ka lietus dēļ dalībnieku bija krietni mazāk salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. Vislielākais braucēju skaits bija skūteristu konkurencē. Interesanti, ka krietns pulks sacensību dalībnieku nebija vietējie. “Šīs sacensības ir vietējā tradīcija, kas notiek jau trešo gadu. Sacensības “Kokneses skeitparks” ir populāras arī galvaspilsētā, tādēļ nav pārsteigums, ka daudzi bija atbraukuši no citurienes. Mums ir sadarbība ar veikalu “Ripot.lv”, kas nodrošina detaļas braucamajiem. Sadarbībā ar veikalu Rīgā tika izvietotas afišas par sacensībām Koknesē, kas piesaistīja lielāku publiku. Par cik bija daudz skūteristu, viņus dalījām divās grupās — amatieros un profesionāļos. Profesionāļu sniegums līdzinājās nelielam šovam — triki un to izpildījums bija iespaidīgi. Līmenis sacensībās ir ļoti augsts. Ja arī pārējās grupās būtu vairāk dalībnieku, tad arī tajās uzvarētājus noskaidrotu divās kategorijās, jo līmenis braucējiem atšķiras. Lai gan ir pieredzējušāki braucēji, kas acīmredzami cīnās par vietām, priecājamies par katru jauno debitantu vai amatieri, kurš vēlas un ir uzdrošinājies parādīt savas prasmes sacensībās,” stāsta Ksenija Vītoliņa.

BMX grupā par labāko atzina Arvi Daugavieti, skeitbordistu konkurencē — Renāru Jirgenu, bet uz skrituļslidām vispārliecinošākais bija Emīls Egle.
Skūteristu amatieru grupā 1. vieta Ļerai Štekerhofai, 2. vietā Lukass Kreipāns, bet goda pjedestālu noslēdza Ralfs Jostsons. Profesionāļu konkurencē uzvarēja Ernests Kirjanovs, 2. vieta – Maksimam Zverevam, 3. vieta — Andrejam Steputenkovam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.