Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Priekšroka būtu dodama tiem, kam ir pieredze nozarē

Pamazām iezīmējas jaunās valdības sastāvs. Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļas profesors Juris Rozenvalds izteicās, ka starp nākamās valdības ministru amatu kandidātiem zināms pārsteigums ir tas, ka trīs tradicionāli grūtās ministrijas — Labklājības, Izglītības un zinātnes, Veselības — vadīs ministri bez iepriekšējās pieredzes šajās jomās. Kā jūs to vērtējat?
MĀRTIŅŠ DAĢIS,
Saeimas deputāts
— Vērtēju pozitīvi, jo pats esmu vadījis uzņēmumu no pilnīgas nulles, un man tas izdevās veiksmīgi. Tāpat es personīgi pazīstu visus trīs minētos ministru kandidātus, viņu līdzšinējā darbība vienmēr bijusi pārliecinoša, viņi izceļas ar apzinīgu attieksmi pret darbu, ko dara. Speciālistiem no nozares kļūstot par ministriem, ir bijusi gan veiksme, gan ne tik pozitīva pieredze. Ar nozari nesaistīts cilvēks nāk ar savu pievienoto vērtību. Lai izvērtētu konkrēto ministru kandidātu pienesumu, jāļauj vispirms pastrādāt. Mēs visi zinām, kādā ģeopolitiskā situācijā šobrīd esam. Lai nozarēs viss sakārtotos, cītīgi jāstrādā būs ne tikai ministram vienam, bet visai nozares struktūrai. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.