Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Prast būt ārpus vecuma

K ā šodienas sievietei, kurai ir tik daudz lomu — sieva, māte, vadītāja, mājsaimniece un vēl, un vēl —, nepazaudēt sievišķību, prast būt sievietei un vienmēr justies sirdī jaunai, uz sarunu aicinājām stilisti, zinātņu doktori un modes eksperti Žannu Dubsku.
Viņa novēl katrai atrast savu sievišķīgās enerģijas pieplūduma avotu — no vīriešiem, ziediem, dažādām aktivitātēm vai pašai sevī. “Dodiet arī pašas sev, nebaidieties no tā!” iedrošina stiliste.
— Kā saglabāt jaunību? Tas vienmēr nodarbinājis cilvēces prātus un aprakstīts jau pasakās. Jūs esat radījusi “Mūžīgās jaunības laboratoriju”. Kas tas ir?
— Tā ir manā virtuālajā klubā “Dubskastyle.com”, kas radās pērn.
Tā ir laboratorija, kur mēs ar sievietēm virtuāli kopīgi varam daudz ko izmēģināt, parunāties, satikties ar dažādu jomu ekspertiem. Manuprāt, šodien mūžīgās jaunības fetišs ir sasniedzis kulmināciju. Manu vecvecmāmiņu, kura bija dzimusi 19. gadsimtā, tas neuztrauca! Toreiz tas vairāk uztrauca publiskas personas, kuras vēlējās spīdēt ilgi un dikti. Toties kā toreiz cienīja gados vecākas kundzes! Ar kādu pietāti pret viņām izturējās! Un kas tagad notiek? Es neredzu, ka īpaši cienītu sievietes, kurām ir pāri 50 gadiem. Tās, kuras vēl ir formā — jā, bet kuras jau novītušas… Tāpēc cilvēki sāk aizdomāties, ka viņi negrib būt veci, viņi grib palikt mūžam jauni — ne tikai garā, bet arī ķermenī, tādēļ sāk sportot, vairāk domā par savu uzturu. Ļoti daudzām mūsdienu sievietēm ir svarīgi nodzīvot ne tikai ilgi, bet arī kvalitatīvi un prast emocionāli priecāties kā bērnībā un jaunībā. Prast būt ārpus vecuma.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.