Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Prasa mainīt Andreja Upīša vārdā nodēvētās iestādes un ielu

Aizkraukles novada dome Finanšu komitejas sēdē skatīja domes deputāta Gunta Libeka trīs priekšlikumus par nosaukuma maiņu Andreja Upīša Skrīveru vidusskolai, bibliotēkai un rakstnieka vārdā nosauktajai ielai. Laikraksta “Staburags” 2. novembra numurā publicējām Gunta Libeka iesūtīto vēstuli, kurā viņš pauda savu viedokli un nepieciešamību mainīt rakstnieka Andreja Upīša vārdā nodēvētās iestādes Skrīveros. Finanšu komitejas sēdē deputāts vēlreiz kolēģiem skaidroja pamatojumu un motivāciju konkrētajiem iesniegumiem. “Runa nav par rakstnieku Andreju Upīti, netiek vērtēti rakstnieka talants vai nopelni. Runa ir par sabiedrisko un politisko darbinieku Andreju Upīti. Ir nepieciešams laiks, lai izvērtētu un pārvērtētu vēsturisko nozīmi katrai lietai, notikumam un personai,” kolēģus uzrunāja Guntis Libeks.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.