Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Praktiski padomi vecākiem – kā izvēlēties bērnu mugursomas skolai

Foto: Thirdman, Pexels.com

Mugursoma bērniem nav vienkārši soma, tas ir simbols, ka mazais vairs nav mazs! Mugursomas izvēle parasti ir process, kas bērna un vecāku prātus aizņem jau krietni pirms skolas gaitu uzsākšanas, jo īstās somas atrašana ir svarīga gan jaunajam skolēnam, gan viņa ģimenei. Kā izvēlēties bērnu mugursomas skolai, vai somas izvēle ir bērna vai vecāku ziņā un kur iegādāties tās par labu cenu – par to šī raksta turpinājumā.

Skolas somas – bērniem vai vecākiem?

Labas skolas somas izvēle ir atbildīgs uzdevums – bet vai galavārds pieder bērnam vai vecākiem? Nenoliedzami, šī izvēle ir jāveic kopā – vecāku uzdevums ir sekot līdzi tam, lai soma būtu funkcionāla un kvalitatīva, bet stila izvēle jāatstāj bērna ziņā. Pat, ja vecāku gaume ir atšķirīga, tieši bērns ir tas, kura vārds stila izvēlē ir noteicošais.

Mazas bērnu mugursomas skolai – arī pirmsskolai un sākumskolai

Somai ir liela nozīme vēl pirms skolas gaitu uzsākšanas, jo ar tās palīdzību bērns jau var gatavoties skolai – rūpēties par savām mantām, mācīties uzturēt somu kārtībā, katrai lietai atvēlēt savu vietu somā, lai viss būtu ērti sasniedzams un atrodams – bez šādām prasmēm skolā ir grūti. Šim mērķim labi noder arī tādas bērnu somas, kas nav paredzētas skolai –spilgtas, rotaļīgas somas ar kabatām, ko bērns var ņemt līdzi dodoties uz bērnudārzu, pie vecmāmiņas vai draugiem. Šāda soma būs lielisks mācību līdzeklis pirms skolas gaitu uzsākšanas. Andelemandele.lv šādas nelielas mugursomiņas var iegādāties jau no pāris eiro!

Foto: Andelemandele.lv

Kāpēc bērnu mugursoma ir jāmeklē tieši Andelemandele.lv

Ja nepieciešama mugursoma bērniem, Andelemandele.lv ir labākais palīgs vecākiem un ģimenei. Jaunas un mazlietotas somas lieliskā stāvoklī pieejamas plašā klāstā, turklāt tās var meklēt atlasot stilu, krāsu, materiālu un pat nepieciešamo cenu. Ergonomiskās bērnu mugursomas skolas gaitu uzsākšanai – arī to piedāvājums Andelemandele.lv ir liels. Vērts atcerēties, ka bērnu skolas somas mūsdienās tiek ražotas no augstas kvalitātes materiāliem, tās ir ilgtspējīgas un ir praktiski nenolietojamas, tāpēc – ja Tavam skolēnam pirmā soma kļuvusi lieka – droši liec to Andelemandele.lv un nopelni naudu jaunai somai!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.