Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Praktiski padomi, iegādājoties lietotus apģērbus

Mēs visi esam tikai cilvēki ar savām vājībām. Ko darīt, ja ļoti patīk mainīt savu apģērbu vai pat ģērbšanās stilu biežāk, nekā vari to atļauties? Tai pat laikā arī apzinies, kādi kalni ar apģērbiem globāli nonāk izgāztuvēs pat nenovalkāti? Ir risinājums – lietoti apģērbi. 

Ne vienmēr uzreiz ir jāsteidzas uz dārgiem veikaliem, lai apmierinātu savu kāri pēc kaut kā jauna un skaista. Lai uzlabotu savu dvēseles stāvokli vai, piemēram, uzmirdzētu kādā kārtējā ballītē, rīkojies gudri un papēti, ko tev spēj piedāvāt otrreizējais apģērbu tirgus.

Varbūt, tagad lasot, pie sevis domā – kur ir tie īstie, labākie lietotu apģērbu veikali Rīgā un Latvijā, uz kuriem vērts doties? Varianti ir dažādi. Piemēram, Vecrīgā ir iespējams ielūkoties Andelemandele klātienes veikalā. Arī citos kvartālos var atrast dažādas second hand bodītes. 

Ja esi starp tiem, kas rauc degunu un neraujies apmeklēt veikalus, jo tīri fiziski pēc tam jūties pārguris, tad lietoti apģērbi internetā ir domāti tieši tev. Vari ērti iekārtoties dīvānā, paņemt rokās kafijas vai tējas krūzi un iepirkšanās var sākties. 

Ar ko sākt, meklējot apģērbu?

Padomi un ieteikumi, iepērkoties internetā

Pirmkārt, jāsaprot, ka lietotie apģērbi, kas tiek piedāvāti, piemēram, Andelemandele, reizēm nes tikai tādu nosaukumu. Iespējams, tie ir tikai vienu reizi uzvilkti vai pat ne reizi nav vilkti (nederēja izmērs, pasūtīja internetā un tad pārdomāja utt.). 

Lietoti apģērbi online formātā ir pieejami tiešām ļoti plašā klāstā. Sākumā tikai jāizdomā, kas ir tas, ko vēlies. Ja konkrētu ideju nav, vari sākt ar slaveno frāzi “es tikai paskatīšos” un reizēm tas ir pat aizraujošāk. Ar laiku var gadīties, ka pati pamazām sagribēsi piedalīties šajā ‘’dosim lietām otru iespēju” projektā. Ja arī tavā skapī ir kas tāds, ko pati vairs nevilksi, pamēģini piedāvāt to citiem, jo, kā mēs zinām, katrai lietai sava vieta.

Kāds no tā ieguvums?

Visi zinām, ka apģērbt sevi ir dārgi, bet visu ģimeni – vairāk nekā dārgi. Tad lietoti apģērbi ir kā glābējs. Īpaši bērnu garderobes atjaunošanā.

Kvalitatīvu zīmolu reizi vilkts apģērbs vai laba ražotāja mazliet lietoti apavi par lētām naudiņām – jā, pastāv liela iespēja izvilkt lielo lozi. Var gadīties iegādāties sev kādu stilīgu kurpju pāri vai valdzinošu vasaras kleitu, lieki nepārmaksājot.

Ir nepieciešams kas īpašs, bet nevēlies tērēt lielus līdzekļus? Tad arī šeit tev palīdzēt var lietotu apģērbu veikals. Kaut vai, piemēram, ja esi motobraucējs – iesācējs un nepieciešams speciāls apģērbs. Tad lietots moto apģērbs varētu būt tieši tas, kas vajadzīgs. 

Bērnam nepieciešamas kārtējās slēpošanas bikses, jo no iepriekšējām jau izaudzis? Būs! Tā varētu uzskaitīt vēl un vēl. Tomēr pats labākais ir tas, ka ieguvēji ir abas puses – gan pircējs, gan pārdevējs. Un nav neviena zaudētāja.

Idejas, kur pārdot savu apģērbu

Ja tagad jau domās stāvi pie sava skapja ar jautājumu – kur pārdot lietotu apģērbu, tad kā vienu no vietnēm varam ieteikt Andelemandele.lv, kur ir padomāts gan par pircēja, gan pārdevēja aizsardzību. Rūpīgi izpēti nosacījumus un sāc savu andeli. Tā reizē gan atbrīvosi savu skapi, gan papildināsi maciņu.

Lietoti apģērbi ne tikai ļauj mums dzīvot zaļāk, bet arī māca lieki neizniekot līdzekļus. Un varbūt centu pie centa likdams, kādā ceļojumā tiksi. Lai izdodas pabūt gan pircēja, gan pārdevēja kurpēs! Veiksmīgu andeli!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.