Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Policija naktī pārbauda 42 personas

No 31. oktobra pulksten 20 līdz 1. novembra pulksten 5 Aizkraukles iecirkņa apkalpojamajā teritorijā tika pārbaudītas 42 personas, no kurām 33 par dzīvesvietas atstāšanu mājsēdes laikā uzrādīja pašapliecinājumus. Sākti deviņi administratīvā pārkāpuma procesi. Tāpat Valsts policijas amatpersonas veica pārbaudes 10 tirdzniecības vietās (veikalos, ielu tirdzniecības vietās, tirgos, degvielas uzpildes stacijās, kafejnīcās u.c.). Vienā gadījumā sākts administratīvā pārkāpuma process par mutes un deguna aizsega nelietošanu, kā arī trijos gadījumos doti preventīvi norādījumi — informē Valsts policijas pārstāve Dace Kalniņa. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

28. oktobrī Jaunjelgavā, Uzvaras ielā, pulcējās astoņas personas, kas nav no vienas mājsaimniecības, tādējādi pārkāpjot ārkārtas situācijā noteikto ierobežojumu par privātu pulcēšanos. Personām sākti administratīvā pārkāpuma procesi un tiek lemts par piemērojamā naudas soda apmēru.

28. oktobrī ap plkst. 22 Aizkraukles novadā, ceļa Bauska—Aizkraukle 79. kilometrā,  vīrietis pārvietojās ar Jeep markas automašīnu laikā, kad tas aizliegts, kā arī nevarēja uzrādīt aizpildītu pašapliecinājumu. Sākts administratīvā pārkāpuma process, piemērojot minimālo naudas sodu — 10 eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.