Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Policija Aizkrauklē un Pļaviņās kratīšanas laikā atrod nelegālu alkoholu, cigaretes un munīciju

Attēli ar daļu no kratīšanā izņemtās mantas . Foto no policijas albuma.

Zemgales policisti iepriekš sāktos kriminālprocesos kratīšanās atraduši un izņēmuši nelikumīgu alkoholu, cigaretes, destilācijas iekārtas, šaujampulveri un munīciju, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visos gadījumos turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Aizkraukles novadā policisti veica kratīšanu, kuras laikā tika atrasti un izņemti 293,9 litri nelikumīga alkohola, kura kopējais absolūtā spirta daudzums veido 60,336 litrus, kā arī viena destilācijas iekārta.

Aizdomās, ka personas nodarbojas ar nelegālas izcelsmes tabakas izstrādājumu tirdzniecību, policisti veica divas kratīšanas Pļaviņās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kalniņa informēja, ka vienā adresē tika atrastas un izņemtas 100 “Premjer”cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām. Savukārt citā adresē tika atrastas un izņemtas 9180 “Premjer” cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām, kā arī 104 dažāda kalibra patronas un viena kastīte ar šaujampulveri.

Kalniņa informēja, ka munīcijai un šaujampulverim ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

Vēl vienu kratīšanu policisti veica Jēkabpils novada Salas pagastā, kur aizdomās par pašizgatavotu alkoholisko dzērienu realizēšanu bez attiecīgas atļaujas tika pārbaudīta viena persona. 

Likumsargi atrada un izņēma 2400 “Rothmans” cigaretes bez Latvijas akcīzes markām, kā arī 571,8 litrus nelikumīga alkohola un divas destilācijas iekārtas. Alkoholam ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.