Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pļaviņu dejotāji — starptautiskā konkursa laureāti

Oktobra beigās notika starptautiskais tiešsaistes konkurss “Rudenīgā Latvija 2021”, kas veltīts mieram un tautu draudzībai. Tajā piedalījās arī mūsu Pļaviņu deju studijas “DANCING CRYSTAL” dejotāji. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Festivāla organizatori bija Starptautiskā deju padome (SID UNESCO), Kau­kāza reģiona Starptautiskā skatuves mākslu asociācija un Latvijas reģiona līdzorganizators. To atbalstīja Pasaules Starptautiskā skatuves mākslu asociācija, ASV, Meksikas, Ziemeļamerikas, Beļģijas un Dienvidkorejas reģions. Galvenā festivāla ideja ir apvienot bērnu un jauniešu grupas, tostarp ar kustību traucējumiem, no visas pasaules, veicināt starptautisku kultūras sadarbību un integrāciju. Mērķis ir rast iespēju jaunajai paaudzei šajā grūtajā laikā iepazīt nacionālās tradīcijas, saglabāt nacionālo mantojumu un attīstīt jaunas starpkultūru dialoga un sadarbības formas.

Mūsu deju studijas dalībnieki šajā konkursā pārstāvēja Latviju un Pļaviņu pilsētu. Dejotprieks ir kā atelpa šajā grūtajā un saspringtajā laikā, tādēļ dejotāji izmantoja pandēmijas laiku, dejojot tiešsaistē, pildot individuālos uzdevumus, pieņemot deju izaicinājumus un pilnveidojot savu dejotprasmi gan telpās, gan svaigā gaisā. Protams, ievērojot visus drošības noteikumus.  

Visi dalībnieki, pārstāvot dažādus mākslas žanrus, festivāla tiešsaistes konkursā iesniedza deju, dziesmu, šovu vai videoklipu. Mūsu deju grupu pārstāvēja piecas dejotājas — Ramona, Rebeka, Annija, Luīze un Keita. Ar savu iestudēto un izveidoto dejas videoklipu meitenes ieguva 2. pakāpes laureātu titulu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopā ar godalgu saņemta informācija no konkursa žūrijas — mūsu deju studija uzaicināta uz lielo Gruzijas talantu festivālu bērniem un jauniešiem, kas plānots 2022. gada vasarā. Tagad galvenais, lai Latvija ātrāk atgriežas drošā dzīves ritmā, lai visi kopā uzvaram vīrusu un dejotāji var tikties un dejot klātienē! 

Tatjana Zagorska-Udaļcova, deju studijas “DANCING CRYSTAL” vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.