Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pļaviņu baptistu draudze svin jubileju

Šī gada augusta otrā puse Pļaviņu baptistu draudzei bija īpaša, jo 20. augustā atzīmējām draudzes 116. jubileju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau nedēļa pirms svētkiem bija piepildīta dažādām aktivitātēm. Trešdienas vakarā notika Bībeles izpētes stunda, veltīta Dieva izredzētiem vīriem, kuri savu dzīvi ziedojuši, lai kalpotu Dievam un cilvēkiem. Ceturtdien — slavēšanas vakars dziesmās. Uz to bija atbraukusi arī jauniešu grupa no Versmoldes Vācijā. Piektdienas vakars bija veltīts lūgšanām par pilsētu un cilvēkiem, kuri mums līdzās, par tām vajadzībām, kas svarīgas katram. Sestdiena bija atvēlēta ekskursijai pa Pļaviņām un Gostiņiem, lai apskatītos vēsturiskās vietas, kā arī rīkots piemiņas brīdis Pļaviņu Bārukalna un Grīvas kapos, lai atcerētos draudzes mācītājus un citus kalpotājus, kuru pašaizliedzīgā dzīve un kalpošana Dievam ļāvusi šai draudzei nest Dieva vārda patiesību gan mierīgākos laikos, gan izturēt padomju laika ierobežojumus un aizliegumus.

Zane Spēlīte ieguldīja lielu darbu draudzes vēstures izpētē, lai svētkiem izdotu informatīvu aprakstu par draudzes darbību no pirmsākumiem līdz šai dienai.

Svētdien jubilejas dievkalpojumā ar mums kopā bija viesi no apkārtējām draudzēm, mūziķi Dace un Andis Bīriņi-Freivaldi no Rīgas Āgenskalna baptistu draudzes, kā arī Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Kaspars Šterns. Paldies Pļaviņu apvienības pārvaldes vadītājam Andrim Ambainim par apsveikumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Esam pateicīgi Dievam un sakām paldies visiem, kuri piedalījās svētku dievkalpojumā, iesaistījās un palīdzēja, lai svētku nedēļa būtu skaista un svētīgi piepildīta, kā arī sirsnīgi aicinām ikvienu apmeklēt mūsu draudzes dievkalpojumus svētdienās pulksten 12 Pļaviņās, Liepu ielā 44. 

Autors: ILGA KROIČA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.