Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pļaviņiete Anete Vildava pēc aizvadītajiem svētkiem dzimšanas dienu grib nosvinēt mierīgākā gaisotnē

Gada pirmajā nedēļā dzimšanas dienu svin pļaviņiete Anete Vildava. Tā parasti paiet tikai tuvāko cilvēku lokā, jo jau aizvadīti klusie Ziemassvētki un skaļais Jaunais gads.
Brāļiem pa vidu
Jubilāres dzimtā puse ir Odziena, un tai viņa jūtas arvien piederīga. Augusi kopā ar brāļiem Egīlu un Kristapu. Kā pati saka, abiem pa vidu. Mazotnē, kā jau visiem bērniem, gadījies arī paķīvēties, taču ātri vien izlīguši. Šodien pat grūti nosaukt ķīviņu iemeslu. Ja kāds kaut ko sastrādāja, vainu gribēja novelt uz otru, un nevainīgais nu nemaz negribēja kļūt par vainīgo. Anete gan teic, ka visumā bija paklausīgs bērns, un to apgalvo arī viņas mamma.
Ceļu uz bērnudārzu Anetei nācās mērot uz Aizkraukles “Saulīti”, taču pamatskolas gadi pagāja Odzienas skolā. No mācību priekšmetiem patika sports, mājturība un vizuālā māksla, grūtāk padevās matemātika, ķīmija, bioloģija. Ar sirsnību Anete atceras vizuālās mākslas skolotāju Valentīnu Zdanovsku un matemātikas skolotāju Mārīti Kvēpu. Lai gan matemātika sagādāja grūtības, skolotāja darīja visu, lai mācību viela būtu izprotama.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.