Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pļaviņiete Alda Zenfa: Jādzīvo pilnvērtīgi un jāsvin dzīve

Dzīves jubileja pļaviņietei Aldai Zenfai ir maija otrajā pusē. Kur vēl piemērotāks laiks dārzniecei pēc profesijas un aicinājuma! Arī viņai pašai pavasaris ir ļoti mīļš gadalaiks, kad daba burtiski zied. Jubilāres mīļākās puķes gan uzplauks vēlāk.
Par tālākajām mācībām pēc pamatskolas Aldai šaubu nebija — Bulduru dārzkopības tehnikums, jo jau sen sapratusi, ka šī joma ir viņas. Augusi laukos, viņai tie patika arvien, tāpat kā dārza darbi. Pēc tehnikuma beigšanas Alda tajos arī atgriezās — strādāja kolhozā “Selga” savā dzimtajā Klintaines pagastā par agronomi Rīteru iecirknī. Jauno speciālisti gan gribēja pārvilināt Aizkraukles saimniecība, deva pat dzīvokli, bet klintainieši neatkāpās.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.