Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pļaviņās svinīgi atklāj pārbūvēto Raiņa ielu

Agritas Grīnvaldes-Irukas foto

Pļaviņieši un pilsētas viesi jau kādu laiku bauda pārbūvētās Raiņa ielas un tai piegulošo ielu priekšrocības, taču svinīgā atklāšana tika rīkota šīs nedēļas nogalē. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tajā piedalījās gan bijušās Pļaviņu novada domes vadītāji, kuri lēma par labu šim vērienīgajam projektam, gan Aizkraukles novada domes pārstāvji, kas pārņēma tā virzību un pabeidza šīs ieceres īstenošanu. Tāpat klāt bija būvnieku – SIA “Ošukalns” pārstāvis.

Raiņa un tai piegulošo ielu pārbūve ir vērienīgais pēdējo gadu projekts ne tikai bijušajā Pļaviņu, bet visā jaunajā Aizkraukles novadā. Ielu pārbūvē, kuru kopgarums ir aptuveni četri kilometri, ieguldīti četri miljoni eiro.

Iedzīvotāji grants ielu vietā nu ieguvuši asfaltētu ielu visā tās garumā, kā arī noasfaltētas visas piegulošās un šķērsojošās ielas, ērtus gājēju celiņus, drošības barjeras. Daudzviet izbūvēti jauni automašīnu stāvlaukumi, sakārtota piebraukšana Pļaviņu vidusskolai, sakārtotas visas komunikācijas. 

Skolas pārstāvji vienīgi atzina, ka ļoti pietrūkst gājēju pārejas no skolas un stadionu, lai bērni droši varētu doties uz sporta nodarbībām. Pļaviņu apvienības pārvaldes vadītājs Andris Ambainis solīja, ka šo problēmu atrisinās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.