Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pļaviņās sveic mazos novadniekus

Sandras Pumpures foto

Pirms veidot jaunas tradīcijas Aizkraukles novadā, Pļaviņu Dzimtsarakstu nodaļa sveica šajā gadā dzimušos bērniņus vēl kā Pļaviņu novada mazākos iedzīvotājus. Dāvaniņas un tradicionālās karotītes ar nu jau bijušā novada simboliku saņēma 25 ģimenes. 

Pļaviņu Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Vija Liepiņa stāsta, ka līdz šim pasākums “Esi gaidīts, mazais novadniek!” Pļaviņās notika maijā Mātes dienā, sveicot iepriekšējā gadā dzimušos bērniņus. Taču vairāki vecāki interesējās, kā būs ar šogad dzimušajiem vēl Pļaviņu novadā un pēc tam. Pašvaldībā nolemts sumināt visus bijušā Pļaviņu novada mazuļus līdz pat gada beigām. Novadnieku saimei piepulcējušās 15 meitenes un 10 zēni.  

Arī šogad izpalika plašāks bērniņu sveikšanas pasākums, bet dzimtsarakstu nodaļas vadītāja un kultūras centra darbinieki bija parūpējušies, lai šis brīdis tomēr būtu svinīgs, un ģimenes par to bija priecīgas. Dāvaniņās bērni saņēma grāmatu komplektiņu, kas būs interesanta skatāmviela un lasāmviela visai ģimenei, un, protams, dāvanu karotīti ar gravējumu un Pļaviņu simboliku.

Jaundzimušajiem, kuri šogad vēl tikai nāks pasaulē, dāvaniņu ģimenei pasniegs,  reģistrējot dzimšanu Pļaviņu Dzimtsarakstu nodaļā. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.