Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pļaviņās par ūdeni un kanalizāciju maksās mazāk

Ilustrācija no canva.com

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija izvērtējusi ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus pieciem komersantiem Latvijā, tostarp SIA “Pļaviņu komunālie pakalpojumi”. Līdz ar to no šī gada 1. maija maksa par šiem pakalpojumiem samazināsies Pļaviņu pilsētā, Aiviekstes, Klintaines un Vietalvas pagastā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saistībā ar likumā noteikto energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākumu komersantiem pērnā gada oktobrī un novembrī apstiprināja tarifus diviem laika periodiem — līdz šī gada 30. aprīlim un no 1. maija. Ņemot vērā, ka pēc 30. aprīļa valsts atbalsts beigsies, iepriekš aprēķinātie tarifi no 1. maija bija paredzēti augstāki. Taču, samazinoties elektroenerģijas cenai, komersanti iesniedza izvērtēšanai pārrēķinātos tarifus, kas būs zemāki.

Šobrīd par ūdenspiegādes pakalpojumu Pļaviņu pilsētā, kā arī Aiviekstes, Klintaines un Vietalvas pagastos patērētājiem jāmaksā 1,91 eiro par kubikmetru, kanalizāciju — 3,05 eiro. No 1. maija maksa ūdenim būs 1,65 eiro, kanalizācijai — 2,73 eiro par kubikmetru.

Paredzēts, ka maksa par ūdenssaimniecības pakalpojumiem vēl samazināsies no 1. jūnija, jo, kā informēja uzņēmumā, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniegts jauns tarifa projekts. Ja izmaiņu nebūs, kubikmetrs ūdens patērētājiem maksās 1,59 eiro, bet kanalizācija — 2,65 eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.